Aktuálně opatření od 12.10.2020

AKTUALIZACE MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ PRO PROVOZ
sportovního areálu spolku (tj. tělocvična, posilovna i kurty) na adrese Starochodovská 521/53, 149 00 Praha 4 – Chodov, od 12. října 2020 od 00:00 hod. do dne 18. října 2020 do 23:59 hod. platí pro členy spolku i veřejnost následující pravidla:
– tělocvična a posilovna jsou pro sportování oddílů i veřejnosti uzavřeny, tzn. činnost oddílů a cvičení pro veřejnost, která probíhají uvnitř objektu se na předmětnou dobu přerušuje;
– venkovní kurty a nově instalované venkovní posilovací stroje (tenis a volejbal – maximální počet sportujících: 20 osob) – při sportování není nezbytné užívat ochranných prostředků dýchacích cest;
– vnitřní prostory mimo tělocvičnu: nadále do odvolání platí zákaz pohybu a pobytu bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Výjimkou je čas konzumace nápojů na baru, kde omezujeme strávený čas na nezbytné minimum a počet konzumujících osob v jednom čase u stolu je omezen na 4., přičemž provoz probíhá (za podmínky vytížení sportovišť) od běžné otevírací doby max. do 20:00 hod.
Při všech sportovních aktivitách je třeba dbát zvýšených hygienických opatření, vč. užívání připravených dezinfekčních prostředků a řídit se pokynu správce areálu a obsluhy.
Aktuální vytíženost sportovního areálu a objednávky na jeho využití je nezbytné vždy ověřovat u správce areálu na tel. č.:
Případně kontaktujte přímo příslušného cvičitele nebo vedoucího oddílu.
O případných změnách omezení provozu Vás v návaznosti na očekávané aktualizace vládních opatření budeme informovat.
V Praze, 11. října 2020

JUDr.