Aktuálně opatření od 14.10.2020

AKTUALIZACE MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ PRO PROVOZ
sportovního areálu spolku (tj. tělocvična, posilovna i kurty) na adrese Starochodovská 521/53, 149 00 Praha 4 – Chodov, od 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 18. října 2020 do 23:59 hod. platí pro členy spolku i veřejnost následující pravidla:

tělocvična a posilovna jsou pro sportování oddílů i veřejnosti uzavřeny, tzn. činnost oddílů a cvičení pro veřejnost, která probíhají uvnitř objektu se na předmětnou dobu přerušuje;

venkovní kurty a nově instalované venkovní posilovací stroje (tenis a volejbal – maximální počet sportujících: 6 osob) – při sportování není nezbytné užívat ochranných prostředků dýchacích cest;

vnitřní prostory mimo tělocvičnu: nadále do odvolání platí zákaz pohybu a pobytu bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. osob v jednom čase ve vnitřních prostorech je omezen na 6., přičemž provoz probíhá (za podmínky vytížení sportovišť) od běžné otevírací doby max. do 20:00 hod.

– od 14.10 funguje provoz občerstvení jen venku (obsluha vydává cvičícím), nelze podávat žádné alkoholické nápoje.

Při všech sportovních aktivitách je třeba dbát zvýšených hygienických opatření, vč. užívání připravených dezinfekčních prostředků a řídit se pokynu správce areálu a obsluhy.

Aktuální vytíženost sportovního areálu a objednávky na jeho využití je nezbytné vždy ověřovat u správce areálu na tel. č.:
Případně kontaktujte přímo příslušného cvičitele nebo vedoucího oddílu.

O případných změnách omezení provozu Vás v návaznosti na očekávané aktualizace vládních opatření budeme informovat.
V Praze, 13. října 2020