Informace o pokračování omezení provozu

INFORMACE O POKRAČOVÁNÍ OMEZENÍ PROVOZU
sportovního areálu spolku na adrese Starochodovská 521/53, 149 00 Praha 4 – Chodov,
Vzhledem k aktuálnímu upřesnění podmínek amatérského sportování areál spolku Sokol Chodov, z.s. pro oddíly ani veřejnost zatím neotevíráme.
Individuální využití areálu za podmínek stávajících proti-epidemiologických opatření (Sportovat lze pouze venku, max. do 2 osob na jednom sportovišti, nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých skupin. Šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště jsou uzavřená, pro toalety nastavena režimová opatření. Doporučeno testování.) nutno předem konzultovat se správcem areálu na tel:

O případných změnách omezení provozu Vás v návaznosti na očekávané aktualizace vládních opatření budeme informovat.

V Praze, 11. dubna 2021